1. Termin realizacji kliknij w menu: Termin realizacji
 2. Czym wysyłamy?
  Producent wysyła paczki międzynarodowym KURIEREM GLS. 
  W zamówieniach numer telefonu jest bezwzględnie konieczny!
 3. Materiał z czego są uszyte kliknij w menu: O nas
 4. Jak czyści się ubiory liturgiczne?
  1. Gabardyna - Gabardyna jest niewiele  gniotliwą tkaniną, którą można z powodzeniem prać w pralkach w temperaturze do 40 ̊ C(nawet sutanny), . Łatwiej jest ją uprasować po rozwieszeniu na mokro bez wirowania. Prasuje się najlepiej na lewej stronie z użyciem średniej temperatury żelazka parowego.
  2. Bawełna z wiskozą - Bawełna jest dość gniotliwą tkaniną, którą można z powodzeniem prać w pralkach w temperaturze do 60 ̊ C. Łatwiej jest ją uprasować po rozwieszeniu na mokro bez wirowania. Prasuje się najlepiej na lewej stronie z użyciem dość wysokiej  temperatury żelazka parowego.
  3. Elanobawełna - Elanobawełna jest NATURALNĄ tkaniną, którą można z powodzeniem prać w pralkach w temperaturze do 60 ̊ C. Łatwiej jest ją uprasować po rozwieszeniu na mokro bez wirowania. Prasuje się najlepiej na lewej stronie z użyciem dość wysokiej temperatury żelazka parowego.
  4. Kaszmir - wełna, tropik, krepa - jest lekko gniotliwą NATURALNĄ tkaniną, którą można z powodzeniem prać w pralkach w temperaturze z nastawieniem WEŁNA(nawet sutanny). Łatwiej jest ją uprasować po rozwieszeniu na mokro bez wirowania. Prasuje się najlepiej na lewej stronie z użyciem dość wysokiej temperatury żelazka parowego odpowiadającej wełnie. Jeśli ornat, alba lub komża ma hafty czy obszycia podczas prasowania należy na nie zwrócić szczególną uwagę.
  5. ORNATY poza tymi z kaszmiru szyjemy z mało gniotliwej, poliestrowej tkaniny, którą można prać w pralkach w temperaturze do 30 ̊ C. Nie wymagają prasowania po rozwieszeniu na mokro bez wirowania. Prasuje się najlepiej na lewej stronie z użyciem niskiej temperatury żelazka parowego. Podczas prasowania należy zwrócić szczególną uwagę na hafty czy obszycia.
   ORNATY Z ZAWARTOŚCIĄ WEŁNY NALEŻY KONSERWOWAĆ JAK TKANINY Z WEŁNY.
   Jeśli alba lub komża ma hafty czy obszycia podczas prasowania należy na nie zwrócić szczególną uwagę.
 5. Jak zapłacić? kliknij w menu: Płatności krajowe,  Płatności zagraniczne
 6. Czy można zamówić za granicę? kliknij w menu: Zamówienia zgraniczne
 7. Jakie są nietypowe rozmiary?
  UBIORY  LITURGICZNE
  Nietypowe rozmiary dotyczą u KSIĘŻY wzrostu powyżej 193cm, klatce piersiowej powyżej 130cm . Nietypowe rozmiary dotyczą u LEKTORÓW  I MINISTRANTÓW wzrostu powyżej 178cm, klatce piersiowej powyżej 110cm.
  W tym przypadku produkty są droższe.
 8. Czy udzielane są  rabaty? kliknij w menu: Rabaty / Promocje