Sutanna TSP - prałacka

799,99 zł

Dostępne modele

TSP - zapięcie tradycyjne - tropik (wełna 70% poliester 30%) - cena netto 650,40 zł

TSPZ - zapięcie tradycyjne - krepa (wełna 70% poliester 30%) - cena netto 799,99 zł


Wzór

Dostepność

Produkt jest dostępny
Wysyłamy w 21 dni

Jak mierzyć

Sprawdź jak mierzyć (kliknij)

Udostępnij

Dostępne modele

 ✔️ TSP - zapięcie tradycyjne - tropik (wełna 70% poliester 30%)
 ✔️ TSPZ - zapięcie tradycyjne - krepa (wełna 70% poliester 30%)

Opis

Czarna sutanna z lamówką, guzikami i dziurkami w kolorze czerwonym dedykowana jest księżom prałatom. Sutanna prałacka w typowym rzymskim kroju. Klasycznie uszyta z trzema kontrafałdami i kieszeniami, zapinana na guziki lub w inny sposób. Elegancka sutanna wykonana z tropiku (wełna z poliestrem). Tropik to doskonały materiał z jakiego wykonuje się sutanny. Łatwe w użytkowaniu - odświeżanie i prasowanie nie stanowią problemu. Ten model jest usztywniany włoskimi wkładami na piersiach i ramionach. Posiada również wysokiej jakości podszewkę na torsie, plecach i rękawach. Podszewka typu acetat stanowi alternatywę dla jedwabiu, ceniona jest za swoje praktyczne właściwości, bo dobrze przepuszcza powietrze i wchłania wilgoć. Produkt uszyty z tropiku w połączeniu z podszewką z acetatu stanowi doskonałe zestawienie - daje komfort użytkowania. Model sutanny z tropiku jest najczęściej kupowanym i cieszy się pozytywnymi opiniami wśród księży. Krepa to grubsza, cieplejsza tkanina z przewagą wełny przeznaczona na zimę lub chłodne dni.

  • Czarna sutanna prałacka.
  • Czerwona lamówka, guziki i dziurki.
  • Krój z trzema kontrafałdami.
  • Zapinana na guziki.
  • Kieszeń wewnętrzna na torsie.
  • Podwójne kieszenie (worek kieszeniowy i dojście do kieszeni spodni).

TSP - tropik (wełna 70% poliester 30%), podszewka na torsie, plecach i rękawach, tors uzupełniony włoskimi wkładami, klejonkami i plakami najwyższej jakości.
TSPZ - krepa (wełna 70% poliester 30%), podszewka na torsie, plecach i rękawach, tors uzupełniony włoskimi wkładami, klejonkami i plakami najwyższej jakości.

Jak mierzyć

<p>Jak mierzyć – Sutanny ?</p>