Twój koszyk jest pusty

(+48) 89 741 89 55

Kategorie produktów - RWD

Dane sklepu

„MARKA” Iwo Danowski
ul.Lubelska 44
11-700 Mrągowo

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel: 89 7418955
NIP: 742-224-86-60
Regon: 281604102

Strony transakcji

Stroną dokonującą zakupów w Sklepie Internetowym e-liturgia.pl, zwaną dalej Klientem jest osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych lub przedsiębiorca. Stroną dokonującą sprzedaży produktów zawartych w ofercie Sklepu Internetowego e-liturgia.pl jest właściciel Sklepu „MARKA” Iwo Danowski zwana dalej Sprzedawcą. Przedmiotem transakcji są produkty prezentowane przez „MARKA” Iwo Danowski na stronie www.e-liturgia.pl w chwili składania zamówienia. Wszystkie ceny prezentowane na stronie internetowej Sklepu e-liturgia.pl podawane są w polskich złotych (PLN) i zawierają podatek VAT. Cena podana w formularzu zamówienia jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia. W przypadku sprzedaży produktów promocyjnych, których ilość jest ograniczona realizacja zamówień uzależniona jest od kolejności wpłynięcia zamówienia do Sprzedawcy.

 1. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany ceny produktów znajdujących się w ofercie, wprowadzania oraz ich wycofania z oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych w każdej chwili.
 2. Zamówienia dokonywane za pośrednictwem strony internetowej można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 15:00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.
 3. Złożenie zamówienia jest wiążące w chwili, gdy na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail trafi informacja zwrotna od Sprzedawcy potwierdzająca przyjęcia zamówienia do realizacji.
 4. Modyfikacja zamówienia jest możliwa do czasu gdy zamówienie nie zostało jeszcze przekazane przewoźnikowi. Zmiana adresu doręczenia po zrealizowaniu wysyłki wiąże się z dodatkowym kosztem, zgodnie z cennikiem przewożnika.
 5. Warunkiem realizacji zamówienia jest dostępność produktu w magazynie lub u dostawców Sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji. Klient ma 2 dni na podjęcie decyzji i złożenie zamówienia. Po przekroczeniu tego terminu, brak decyzji Klienta jest równoznaczne z rezygnacją ze złożenia zamówienia.
 6. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do weryfikacji zlecenia. W przypadkach budzących uzasadnione obawy oraz gdy nie jest przestrzegany niniejszy Regulamin Sprzedawca odstąpi od realizacji zlecenia.
 7. Sprzedawca dołoży wszelkich starań, aby czas realizacji zlecenia był jak najkrótszy. Na czas realizacji zlecenia bezpośredni wpływ ma dostępność produktu, czas kompletowania przesyłki oraz czas dostarczenia przesyłki do Sklepu przez dostawcę.
 8. Klient może wybrać jeden z poniższych sposobów realizacji płatności:
  • PRZELEWEM tradycyjnym na wskazane konto bankowe Sklepu, które jest podawane w Potwierdzeniu Zamówienia.
  • PRZELEWEM automatycznym poprzez swój wybrany bank za pośrednictwem systemu PayU
  • KARTĄ KREDYTOWĄ
 9. Odbiór przesyłki musi być potwierdzony pisemnym pokwitowaniem. Z chwilą pokwitowania na Klienta przechodzi prawo własności produktu oraz wszelkie ryzyka związane z posiadaniem i użytkowaniem, a w szczególności ryzyko utraty lub uszkodzenia.
 10. Klient jest zobowiązany do sprawdzenia przesyłki, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu oraz jej kompletności w obecności osoby ją dostarczającej, ale może to utrudnić procedurę reklamacyjną w przypadku uszkodzenia przesyłki przez kuriera. Sprzedawca odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru kupującemu, niesprawdzenie paczki w obecności kuriera nie wyklucza wszczęcia procedury reklamacyjnej
 11. Zgodnie z Ustawą o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z 2 marca 2000 (Dz.U. z dnia 31 marca 2000 roku), Klient ma prawo do rezygnacji z zakupu, bez podania przyczyny, w terminie 10 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia produktu i poinformowania sprzedawcy w formie pisemnej o tym fakcie oraz odesłanie produktu w ciągu 14 dni od momentu poinformowania sprzedawcy o odstąpieniu od umowy.
 12. W razie wątpliwości dotyczących oferty prezentowanej na www.e-liturgia.pl należy kontaktować się ze Sprzedawcą.
 13. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za błędy popełnione przez Klienta w formularzu zamówienia, w wyniku których przesyłka nie dotarła do adresata, a także za nieuzasadnioną odmowę odbioru przesyłki. Koszty związane z ponowną wysyłką oraz obsługą takiego zlecenia ponosi Klient.

Postanowienia końcowe

W wyniku złożenia zamówienia Sprzedawca uprawniony jest do przetwarzania danych osobowych w ramach prowadzonej działalności gospodarczej z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa danych określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zmianami). „MARKA” Iwo Danowski nie udostępnia danych osobowych Klientów podmiotom trzecim w celach ich przetwarzania i wykorzystywania na potrzeby marketingu.
Wszelkie spory wynikające z umów zawieranych pomiędzy Sprzedawcą a Kupującym, lub w związku z nimi, będą przedmiotem mediacji. Gdyby w terminie 30 dni od wyznaczenia mediatora lub w innym dodatkowym terminie uzgodnionym przez strony mediacja nie doprowadziła do zawarcia ugody, spór zostanie ostatecznie rozstrzygnięty przed sądem.

W sprawach nieuregulowanych powyższym Regulaminem mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego.

Tylko sprzedawca jest uprawniony do zmiany niniejszego Regulaminu.

Wszelkie zmiany, korekty lub uzupełnienia regulaminu wchodzą w życie z dniem ich wprowadzenia i umieszczenia na stronie sklepu.

Ostatnia aktualizacja regulaminu: 01 styczeń 2014r.

Program Partnerski


Załóż swoje konto na naszym sklepie www. e-liturgia.pl, a otrzymasz od razu 5% rabatu na nasze produkty. Za każdym razem zamawiając przez swoje konto na www.e-liturgia.pl zwiększasz swój rabat aż do 20%.

Kwota Rabat
Od 1zł i pierwszego jakiegokolwiek zamówienia 5 %
Od 1000 zł 8 %
Od 1500 zł 12 %
Od 2000 zł 18 %
Od 2500 zł 20 %

Rabaty / Promocje